Wednesday, May 25, 2011

Portal 2 soundtrack, Volume I on saadaval (tasuta, loomulikult)

Volume I, mis sisaldab 22 lugu nii Portal 2 heliribalt kui ka lugusid, mis mängu ei mahtunud, on "esimene osa kolmest kuulmise stiimuli paketist". Soundtrack on allalaetav 156MB zip failina (MP3 formaadis, 320kbps) Portal 2 kodulehel. Varasemalt on fännid soundtrackid välja noppinud mängude GFC failidest, mida loomulikult tehti ka Portal 2'e puhul, kuid nüüd on Valve viimaks võtnud vaevaks väljastada (viis sõna V-tähega järjest, damn I'm good) mängu soundtrack ka ametlikult. Põletage plaadile, laadige oma telefoni (kodulehel leidub ka muideks 6 helinat, Android ja iPhone tüüpi telefonidele) või MP3-mängijasse ja nautige muhedat elektroonikat Mike Morasky'lt. Vasakul olev pilt on muideks eelmainitud zip failis, resolutsiooniga 1459x1482 (JPEG, 1,83MB).

Ametliku blogi sissekanne...

With Aperture-brand turrets, boots, bots and panels flooding the applied science aisle of your local department store, you could forgive the up-and-coming test lab for taking a breather. Judging from their latest press release, though, their laurels remain untouched by backsides. Bolstered bhthttp://www.blogger.com/img/blank.giftp://www.blogger.com/img/blank.gify recent breakthroughs in the field of jazz smoothing, Aperture announced today the first of three downloadable aural stimulus packages.

Whether you're a mega-science corporation with decades of test experience, or a young start-up liberating your first test subject from non-testing with a chloroform-soaked rag, Aperture guarantees results. Wake up your test subject, open the chamber door, and press play--let Aperture's patent-pending rhythmic compliance enhancers do the rest.


http://www.thinkwithportals.com/music.php

http://www.thinkwithportals.com/blog.php?id=5527

No comments:

Post a Comment